Whatsapp
 

Blog Bölümümüz Yeniliklerle Birlikte Yayında

Blog Bölümümüz Yeniliklerle Birlikte Yayında
24 Nisan 2019 Çarşamba

FetihOfis.com gelişmeleri devam ediyor. Sizlerle yenilikleri, kampanyaları ve bilgileri paylaşabilmek adına blog bölümümüz aktif hale getirildi. Sistemimiz sadece blog değil yakın zaman içerisinde birçok yenilikle var olan hizmetini arttırmaya devam edecek. 

 

Ofis malzemeleri konusunda merkezi Adana olarak hizmet veren firmamız var olan şubelerinin yanı sıra internet satış platformunda sahip olduğu kitleye yenilikler katmaya devam ediyor. Fetih Ofis denildiğinde aklınıza bir sınırlama gelmeksizin ihtiyacınız olan tüm gereksinimleri bulacağınız bir nokta olarak düşünün. Bizi ayıran en büyük özellik ise direkt olarak kendi stoğumuzdan satış gerçekleştiriyor olmamız. Yer alan depomuz Adana ve çevresinde günlük sevkiyat olarak hizmet verirken bunun yanı sıra sevkiyatın olmadığı bölgelerde hızlı hizmet anlayışını benimsemesinden kaynaklı hızlı kargo sistemiyle ulaşım sağlamaktayız.

 

Teslimat süreci doğru zamanlama ve eksiksiz gönderim sayesinde sizlere Sadece kırtasiye değil teknoloji, elektronik, gıda, temizlik ve sarf ürünlerinde de firmamız direkt stok üzerinden hizmet sağlamakta. Birçok farklı marka seçeneği arasından tercih yapabileceğiniz gibi ayrıca Fetih Bant, Fetih Rulo, Fetih Çay, Menessa ve Fetih Promosyon olarak direkt firmamıza ait olan kendi üretimimiz ürünlerin özel fiyatlandırmasından da yararlanabilirsiniz.

 

Koli bandı ve diğer kendi markamız olan ürünlerimiz işletmenize kalite anlamında doğruluğu sayesinde size yarar sağlayacaktır. Var olan işletmenizdeki ofis malzemeleri kategorisi altında toplayacağınız ürün giderlerinde aza düşürmek için sitemiz üzerinde yer alan fiyatları inceleyebilir veya bize iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.