Whatsapp
 

Fotokopi Kağıtları Ofisimizin Kurtarıcısı

Fotokopi Kağıtları Ofisimizin Kurtarıcısı
31 Mayıs 2019 Cuma

Ofis kurtarıcıları arasında bir numarayı fotokopi kağıtları almakta. İlerleyen zamanlarda blog kısmımızda bu şekilde ürünlerimizi ürün sıralamasına göre ele alacağız. Aslında en iyi fotokopi kağıdı olarak yakın zaman içerisinde bir yazı yayınlamıştık. Ancak aklımıza “Ofis Kurtarıcıları” şeklinde bir seri yapalım dediğimizde gene ilk sırayı kağıt aldı.

Fotokopi çekme, çıktı alma veya el yazınızı dökmede kullandığınız kağıt seçiminde farklı ebatlar mevcut olmakta. Ancak en çok tüketilen ve alınan A4 fotokopi kağıdı.

 

Bu kadar çok tüketime sahip olduğumuz ürün için en ucuz fotokopi kağıdı arayışı da bir o kadar fazla. Fetih Ofis olarak bizler uygun fiyata kaliteli ürünü size ulaştırmak için seçim konusunda dikkat etmekteyiz. Ne fiyat olsun diye size çok kötü ürün sunuyor, ne kalite en yüksek olsun diyerek uçuk fiyatlar sunuyoruz. Farklı kalitelerde farklı marka seçenekleri ile ihtiyacınızı karşılayabilir ya da direkt telefon ile birebir destek alabilirsiniz.

 

En ucuz fotokopi kağıdı aylık bülten ürünlerimizde kampanyalar arasında yayınlanmakta. Sitemizde bu kategoride en iyi ürün Vestpa’dır. Fiyat konusunda biraz esnek davranma şansınız varsa Double A ise tercih etmeniz gereken bir ürün. Alım yaparken 80 GR ibaresine dikkat etmeniz gerekiyor. Düşük gramajlı ürünler daha uygun fiyata size sunulduğu için kafa karıştırmamasına dikkat ediniz.

 

 

Ofis kurtarıcıları serüvenin başlangıcını fotokopi kağıtları ile gerçekleştirdik. Genel özetleyecek olursak 80 gram detayına dikkat ederek ürün almanız gerekli. Fazlası size gerekmediği gibi az gram da ürünler cihazınızda sıkışma gibi farklı sorunlar ortaya çıkaracaktır. Sitemizde gramaj olarak iyi ve ucuz diyebileceğimiz ürün Vestpa olurken kalite olarak en iyi seçeneğiniz Double ürünüdür.