Whatsapp
 

Koli Bandı Çeşitleri Arasında Doğru Seçim

Koli Bandı Çeşitleri Arasında Doğru Seçim
8 Haziran 2019 Cumartesi

Hele ki kargo gönderim trafiğine sahip bir işletmeyseniz ya da deponuz var ise koli bandı tüketiminiz oldukça fazladır. Ancak böyle bir sisteminiz olmamasına rağmen en stabil ofiste dahi ansızın bir koli bandı ihtiyacı mutlaka olmaktadır.

 

Ofis kurtarıcı serimizde bu sefer ele aldığımız ürün koli bandı. Dediğimiz gibi kargo gibi farklı durum olmamasına rağmen kurtarıcı niteliğinde öyle anlarda ihtiyaç duyuyorsunuz ki, siz iyisi mi el altında bir paket koli bandı bulundurun. Sonra var olan iş stresinizi bir bant eksikliği nedeniyle kat kat artırmayın.

 

Koli Bandı Fiyatı ve Çeşitleri

 

Koli bandı fiyatı bu üründe en çok araştırılan konu. Bunun ile alakalı sitemizde detaylı bir yazı yayınladık. Ancak hızlı bir özet ile konu sadece fiyat değil. Alacağınız bant metraj konusunda garantili olmalı, yani 100 metre diyerek 85 metre olan 1 koli bant almanız size maddi kar değil kat kat zarar ettirecektir. Bunun yanı sıra iş alanınıza uygun yapıştırma gücü kullanma gerekli.

 

Koli bandı konusunda fetihofis olarak kendi markamız olan fetihbant üzerinden hizmet sağlamaktayız. Bu markamız altında direkt kendi üretimimiz olan ürünlerde “doğru ölçü, doğru ürün” sloganıyla satış yapmaktayız. Koli bandı basit bir konu değil dedik ve bunun için hazırlanan ayrı platformumuzun yanı sıra mail ile destek alabileceğiniz gibi 444 1 621 üzerinden de müşteri danışmanlarımız birebir destek sağlamakta. E tabi olmazsa olmaz Whatsapp da santral numaramız için aktif, isterseniz bize Whatsapp’dan da ulaşabilirsiniz.

 

Standart olarak sadece ofisiniz için bir bant ihtiyacınız var ise sitemizden size uygun ürünü seçebilirsiniz. Ancak kullanım oranınız oldukça fazlaysa tüm koli bandı çeşitleri arasında doğru seçimi gerçekleştirmeniz gerek. Bizlere iletişim numaramızdan ulaşarak bu konuda hakkında bilgi ve teklif alabilirsiniz.