Whatsapp
 

Koli Bandı Seçiminde Dikkat Etmeniz Gerekenler

Koli Bandı Seçiminde Dikkat Etmeniz Gerekenler
3 Mayıs 2019 Cuma

Koli bandı işletmenizin en küçük gibi görülen en büyük ihtiyaçlarından biri olabilir. Hızlı kargo çıkaran bir işletmeyseniz veya paketleme tarzı kullanıma sahipseniz giderleriniz arasında önemli bir yere sahip olan koli bandı seçiminde dikkati olunması gerek.

 

Koli Bandı FiyatıÖncelik olan sizin ihtiyacınız nedir? Bunu bilerek araştırma yapmanız gerek. Tüketiminiz hızlıysa metraj konusunda 100 metre olan bantları seçmeniz ideal olacaktır. Bu hem kullanım kolaylığı hem de size finansal olarak kazanç sağlayacaktır. Koli bandı fiyatı konusunda en büyük etken faktörlerden biri metraj olduğundan kıyaslama yaparken buna dikkat etmeyi unutmayın. Ancak burada bazı firmalar tarafından yapılan metrajdan çalma hilesi bulunmakta. 100 metre olarak satılan bantlarda 5 ile 10 metre arası eksik çıkabilmekte. Bu rakamı koli bazına veya aylık kullanıma eşleştirirsek ciddi farklar ortaya çıkmakta. Yani güven vermeyen bir firmadan uygun diye aldığınız bant size tam aksine zarar ettirmektedir.

 

Metraj konusunda “Doğru ürün, doğru ölçü” sloganı ile üretimini yaptığımız, kendi markamız olan Fetih Bant garantili satış yapmaktadır. Ürünlerimizde minumum 100 metre garantisi verirken size uygun olan koli bandı seçeneği sunmaktayız.

 

Alım sırasında mikron olarak bir ibareye daha dikkat etmeniz gerek. Bu koli bandı kalınlığı ile alakalı bir ibaredir. Müşteri temsilcilerimiz sizin kullanım alanıza göre doğru mikron seçimine yardımcı olmaktadır. Standart kullanımlar için müşterilerimize en uygun seçenekler sunulurken koli ağırlığına göre gerektiği özellikte bant seçimi yapmanıza yardımcı olarak gereksiz yere üst sekme ürün almanız engelleniyor. İhtiyacınıza uygun doğru ürün gerçek ölçülerinin fiyatları ile size sunulmaktadır.

Koli Bandı Fiyatları

 

Standart olan özelliklerin yanı sıra baskılı koli bandı olarak seçim yapmak isteyen firmalara da seçenekler bulunmakta. Baskılı koli bandı seçimi sizin daha güvenilir olmanız için ve aynı zamanda bir reklam stratejisi olarak değerlendirebileceğiniz durumdur.

 

Koli bandı fiyatları ve alım sırasında dikkat etmeniz gereken konularla alakalı tüm desteği 4441621 arayarak veya Whatsapp Destek üzerinden alabilirsiniz.