Whatsapp
 

Mayıs Ayı İndirimli Bülten Fetih Ofis Kampanyalar'da

Mayıs Ayı İndirimli Bülten Fetih Ofis Kampanyalar'da
11 Mayıs 2019 Cumartesi

Ofisiniz için gerekenleri düşündük ve yeni indirimli bültenimizi yayınladık. Kısa süreli ve sınırlı sayılarla yayına alan ürünleri kısaca inceleyelim isterseniz.

En uygun A4 fotokopi kağıdı olarak Vestpa A4 kağıdı satışta. Dikkat etmeniz gereken gramaj olarak sunulan çeşitler. 80 GR olarak satılan bu ürünümüz yazıcıda sıkışma ya da yazı kalitesini düşürme gibi sorunlarla karşılaşmayacağınız çeşittir. Geçerli kampanyamız bir alımda 5 koli ile sınırlı olmaktadır. Söz uçar yazı kalır diyerek önemli bilgilerinizi siz kağıt üzerinde saklamaya devam edin.

Masanız da eksik olmaması gereken zımba ve delgeç takımı set şeklinde Maped markası olarak satışta. Kalitesi ve kullanım rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir ürün olmaktadır. Maped Zımba ve Delgeç seti sınırlı stok ile satışta yer almaktadır. Düzen iyi bir iş performans için her şeyden önemlidir unutmayın.

Dökümanlarınız iyice arttıysa iyi bir dosyalama yapmanız vakti gelmiştir. Bu işe Fetih Ofis olarak bizde yardımcı olalım ve farklı renk seçenekleri ile telli dosya fiyatını en uyguna çekelim. Telli dosya içerisinde yaptığınız arşivleri klasörlemek isterseniz site içerisinde ürünlerimize göz atabilirsiniz.

No:10 olarak süper fiyat diyebileceğiniz bir miktar ile satışta olan Mimaks zımba teli en uygun fiyat seçeneğiyle kampanyalı ürün olarak satışta yer almaktadır. Zımba teli seçiminde dikkat etmeniz gereken sizde var olan zımba makinası ile teli no olarak uyumu.

Para sayma makinesi olarak HTM MİN MİX aynı zaman da sahte para kontrolü yaparak sayım sırasında yakalama işlemi gerçekleştirmekte. Profesyonelliği ile tercih edilir olan bu ürün doların hızlı yükselişi göz önüne alındığı zaman 1499 ₺ gibi uygun fiyatla satışta olmaktadır. Stok olarak sınırlı olan bu ürünü detay olarak inceleyebilir ve telefon destek alabilirsiniz.

İş yerlerinde dökme çay demleme artık ekstra bir iş yükü olduğundan demlik poşet çay kurtarıcı olmayı başarmakta. Lipton markası ile demlik poşet çay tadını tam olarak almanız mümkün. 100’lü olarak satılan bu paket standart bir ofis kullanımda oldukça karlı olmaktadır.

Temizlik ürünleri içinde uygun fiyat sunan Fetih Ofis de diğer ürünleri de incelemeyi unutmayın. Solo Tuvalet Kağıdı kalitesi ve 32’li olarak kampanya fiyatıyla sizlerle olurken Domestos ultra çamaşır suyu da 3,5 KG olarak listemizde yer almakta.