Whatsapp
 

Ofis Malzemeleri Konusunda Modern Tedarikçiniz

Ofis Malzemeleri Konusunda Modern Tedarikçiniz
18 Mayıs 2019 Cumartesi

Yıl olmuş 2019 siz hala ofis malzemelerinizi almak için farklı mağazalara mı gidiyorsunuz? Bu konuda sizlere çözüm yaratmak adına Fetih Ofis olarak hizmet vermekteyiz. Biz; Adana, Mersin, Osmaniye ve çevre illere direkt olarak kendi araçlarımızla sevkiyat sağlarken tüm Türkiye’ye de hızlı kargo seçeneğiyle hizmet vermekteyiz.

 

Biz kimiz sorusuna uzata uzata cevap vermeyi çok isterdim, şahsen işini seven biri olarak firmamızı överek size tercih etmeyi sağlayabilirim. Ama onun yerine sizin neden bizi tercih etmeniz gerektiğini sırasıyla kaleme almak istiyorum. Daha doğrusu ofis malzemeleri konusunda böyle bir hizmete neden ihtiyacınız var bilmeniz gerekli.

 

Öncelikle nedir ofis malzemeleri? Bir durun ve etrafınıza bakın. Çalışma alanınızda size neler ihtiyaç? Kalem, zımba, delgeç vs. Bunlar standart kırtasiye malzemeleri. Ancak biz size modern tedarikçi olarak hizmet vermekteyiz. Biraz daha detay inceleyelim etrafı şimdi. Yazıcı, telefon, monitör, toner… Evet. Güzel gidiyoruz, biraz daha detaylandırmaya devam edelim. Çay, şeker, kahve, deterjan, peçete, koli bandı… Daha aklınıza gelmeyen ve belki bizim dahi direkt sunum sırasında size söyleyemediğimiz binlerce ürün çeşidi direkt kendi stoğumuzdan sizlere sunulmakta.

 

Fetih Ofis olarak binlerce ürünü direkt kendi stoğumuzda barındırmak tebrik sebebi ama bana ne yararı var diyorsanız devam edelim. Bu tür ihtiyaçlarınızı farklı zamanlarda düzensiz ve anlık olarak gerçekleştiriyorsunuz. Fatura takibini ve fiyat takibini bu şekilde yapmanız imkansız. Fotokopi kağıdı, çay, şeker, peçete, deterjan, dosya derken aylık olarak ihtiyaç listenizi çıkardınız ve bunları bir günde halletmek istiyorsunuz diyelim. Hepsi için ayrı ayrı fiyat araştırması yapmak hepsi için farklı faturalar... Bu sizin için artı bir iş yükü ve bu şekilde fiyat araştırması yapmanız da mümkün değil. Bizden alışveriş yapmak için yapmanız gereken sadece fetihofis.com adresinden siparişlerinizi vermeniz ya da direkt olarak satis@fetihofis.com adresine ihtiyaç listenizi mail atarak fiyat teklifi istemeniz.

 

Tüm bu süreç de sizin kazancınız ne oldu?

Tüm ihtiyaçlarınızı tek bir platformdan aldınız. Fiyat araştırması gereksinimi duymadan direkt ana tedarikçi üzerinden en uygun fiyatlarla satın alma gerçekleştirdiniz. Uygun fiyatın yanı sıra güvenilir bir şekilde işlemlerinizi hızlı sonuçlandırdınız. Sipariş öncesi ve sonrası gerekirse site ve mail haricinde direkt 444 1 621 iletişim numarasından ulaşacağınızı biliyor olmanın rahatlığıyla alışverişinizi tamamladınız. Bu arada santral numaramızın Whatsapp hesabı da var, bize oradan da yazabilirsiniz.

 

Kısacası “ofisiniz için herşey, fetihofis.com” …

Dedik ya; sene 2019 oldu ve zaman ilerlemeye devam ediyor, zaman ilerledikçe bizlerde sizlere yenilikler sunarak ilerleyişe birlikte devam ediyoruz.