Whatsapp
 

Silinmez Koli Kalemi Olarak Bilinen Permanent Marker

Silinmez Koli Kalemi Olarak Bilinen Permanent Marker
24 Haziran 2019 Pazartesi

Sitemizde ihtiyacınıza uygun her tür kalemi bulmanız mümkün ama dikkat etmeniz gereken hususlar olduğu için gerektiğinde bizi arayarak veya Whatsapp iletişimimiz numarasından bize ulaşabilirsiniz. Bu yazımızda şu an kampanya da olan Brons marka ürünümüzü ele alacağız.

 

Koli kalemi olarak bilinen çeşitler normal tahta kalemlerinden farklıdır. Tahta kalemleri yazıldıkları zeminden silinebilir. Permanent Marker olan modellerse cam ve plastik olmak üzere yazıldığı zeminlerden silinmez. Ya da silmesi zor desek daha doğru olacaktır.

 

Poşet üzerine ya da kolileme yaptıktan sonra streç üzerine yazacaklarınızın silinmemesini istiyorsanız permanent kalem kullanmanız gerekir. Standart koli kalemi kullanımından farkı bu özelliği olmaktadır.

 

Bu ürünlerin fiyatı marka ve modele göre değişmektedir. Şu an Fetih Ofis aracılığı ile kampanya da olan Brons Permanent kalem paket alımlarından uygun fiyat seçeneğiyle satışta. Sizde koli kalemi olarak satın alma gerçekleştirmek istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Siyah, mavi ve kırmızı renk seçenekleri ile direkt stoktan satış devam etmektedir.

 

Silinmezlik konusundan bundan daha fazlasını istiyorsanız Kraf 830 ürünümüzü incelemenizi tavsiye ederim. Alüminyum zeminlerde dahi sıcağa dayanaklı olarak silinmez kalem olmaktadır.